Rezydencja Senioralna „Słowik” – zalety profesjonalnej opieki

Rezydencja Senioralna „Słowik” – zalety profesjonalnej opieki
Urokliwe miasteczko leżące na Dolnym Śląsku – Jedlina Zdrój, to nie tylko miejsce pełne pięknych krajobrazów. Na terenie tego uzdrowiskowego miasta znajduje się Rezydencja Senioralna „Słowik” – ośrodek kompetentnej opieki nad starszymi osobami. Komfortowe warunki oraz spokojne otoczenie pozwalają wypocząć podczas jesieni życia – sprawdź wszystkie zalety naszej profesjonalnej opieki.

Komfortowe pokoje

Na terenie ośrodka dostępne są pokoje jedno i dwuosobowe – przez wzgląd na pandemię, dostosowaliśmy jednak pomieszczenia tak, by zamieszkiwała je jedynie jedna osoba. Do wyboru są trzy standardy pokojów – economy, standard i deluxe. W wyposażeniu każdego z nich znajduje się łóżko, szafka nocna, szafa na ubrania, telewizor, telefon, stolik, krzesła i sofa. Na terenie ośrodka można też połączyć się z internetem w każdym z pokoi. Co więcej, łazienki zostały przystosowane do osób starszych i niepełnosprawnych, dzięki czemu Twój krewny może zadbać o siebie w sposób bezpieczny i komfortowy.

Pokoje są regularnie ozonowane i sprzątane – jest to zdecydowanie jedną z największych zalet ośrodka. Zapewnieniem odpowiednich warunków dla zdrowia i dobrego samopoczucia podopiecznych zajmuje się również wykwalifikowana kadra pracowników – wśród nich są osoby odpowiedzialne nie tylko za przyrządzanie smacznych i zdrowych posiłków, ale też lekarze, pielęgniarki i opiekunki medyczne – dzięki nim dom opieki (Wałbrzych) oferuje najlepsze warunki dla Twojego bliskiego.

Przestrzeń wspólna – dbamy o socjalizację

Dom spokojnej starości (dolnośląskie) dba również o to, by osobom starszym nie brakowało towarzystwa – bliska Ci osoba do dyspozycji będzie miała strefę wspólną, czyli przestrzeń do rozmów i gier, a także będzie mogła odpoczywać na tarasie widokowym. Dzięki aktywnościom dopasowanym do stanu zdrowia, zyska dostęp do szklarni z uprawami warzyw i owoców, będzie też mogła uczestniczyć w zajęciach dodatkowych – malarstwie, tańcu i nordic walkingu. Nie musisz również martwić się o wasz kontakt – gwarantujemy stanowiska do rozmów online z bliskimi, dlatego będziecie zawsze w kontakcie!

Warunki, które ułatwiają życie

W ramach pobytu Twój bliski zapewnione będzie miał 5 posiłków dziennie – zostaną one starannie opracowane przez dietetyka klinicznego. O ich przygotowanie natomiast zatroszczy się nasz personel kuchenny. W Rezydencji Senioralnej „Słowik” Twój krewny może też skorzystać z sauny, możliwości rehabilitacji oraz foteli masujących. Wszystkie pomieszczenia, wraz z windą, są dostosowane do osób niepełnosprawnych. Za dodatkową opłatą możliwa jest też wizyta u fryzjera, podologa i kosmetyczki, a większe bezpieczeństwo zapewni opaska SOS.

Pozytywne relacje z innymi osobami na terenie ośrodka oraz bliski i ciepły kontakt z opiekunami z pewnością sprawia, że „Słowik” to miejsce przyjazne dla każdego seniora. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy z pewnością zapewnią Twojemu krewnemu wyjątkową opiekę. Sprawdź, ile jeszcze zalet ma Rezydencja Senioralna „Słowik”!