„Słowik” - jeden z dolnośląskich domów opieki nad Seniorami

„Rezydencja Senioralna Słowik” to wyjątkowe miejsce na mapie prywatnych domów opieki w Polsce. Znajduje się w Jedlinie Zdroju, urokliwej i słynącej z dobrego mikroklimatu miejscowości na Dolnym Śląsku, nieopodal Wałbrzycha. To miejsce, które zrodziło się z poczucia misji względem osób starszych, odpowiedzialności za Seniorów i chęci stworzenia dla nich miejsca, które będzie synonimem rodzinnego domu, komfortu i luksusu. Misją prywatnego domu opieki, jakim jest „Rezydencja Senioralna Słowik” stało się towarzyszenie Seniorom w ich codzienności. Z tego powodu dom dla Seniorów musiał się stać uosobieniem miejsca, do którego chce się wracać, z którym każdy może się identyfikować. Dlatego nasz dom opieki od początku musiał spełniać oczekiwania Podopiecznych, dawać im wszystko to, co jest niezbędne i ważne w ich codziennym życiu.

Województwo dolnośląskie - mekką prywatnych domów opieki

Nieprzypadkowo Dolny Śląsk stał się miejscem bogatym w domy opieki dla Seniorów. Poza dużymi aglomeracjami miejskimi można tu znaleźć przestrzeń, świeże powietrze, przyrodę, a w niektórych miejscach także mikroklimat. Dolnośląskie miejscowości, m.in. takie jak Jedlina Zdrój, gdzie znajduje się prywatny dom opieki „Słowik”, od dziesiątek lat słyną z leczniczego charakteru i gromadzą turystów, kuracjuszy i Seniorów, będących w czasie rekonwalescencji, lub chcących efektywnie wypocząć. Dlatego w tym miejscu znajdują się domy opieki dedykowane osobom będącym w jesieni swojego życia, które mogą liczyć na ciszę, spokój, rozliczne miejsca do spacerów, oddalone od zgiełku i gwaru wielkich miast.

„Słowik” - wyjątkowy wśród domów opieki, którym Dolny Śląsk może się szczycić

Cechą wspólną prywatnych domów opieki jest to, że ich Podopieczni, bądź członkowie rodzin są zobowiązani do pokrywania całości kosztów pobytu w domu opieki. „Rezydencja Senioralna Słowik” w Jedlinie Zdroju na Dolnym Śląsku również zalicza się do tej grupy. Należy jednak pamiętać o tym, czego Seniorzy, a także ich rodziny mogą spodziewać się w zamian. „Słowik” to miejsce luksusowe pod każdym względem. Przebywający tu Seniorzy mogą liczyć na fachowe wsparcie pielęgniarskie i lekarskie, pomoc wykwalifikowanych opiekunek, oraz doskonałe warunki bytowe. Wszyscy Podopieczni są zlokalizowani w pokojach jedno, lub dwuosobowych. Każdy z pokojów wyposażony jest we własną łazienkę, z nowymi sprzętami, dostosowaną również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie łóżka w pokojach są wyposażone w wygodne i zdrowe dla kręgosłupa materace, a Podopieczni, których stan tego wymaga, mogą liczyć na łóżka dedykowane osobom leżącym. Każdy pokój dysponuje telewizorem, telefonem, dostępem do wifi, oraz osobistą garderobą. Wszystkie pokoje mają duże okna, są więc słoneczne i ciepłe.

Wszyscy Podopieczni prywatnego domu opieki „Słowik” mogą uprawiać własne warzywa, z których później przygotowywane mają posiłki. Aktywność to ważne założenie przy pracy z Seniorami w Rezydencji Senioralnej „Słowik” w Jedlinie Zdroju. Wszyscy Podopieczni mają tu zagwarantowane zajęcia ruchowe, dostosowane do fizycznych możliwości, oraz intelektualne rozrywki. Najważniejszym celem Rezydencji Senioralnej „Słowik” jest stworzenie rodzinnej atmosfery, poczucia bezpieczeństwa i wspólnoty dla wszystkich Podopiecznych Seniorów.

Kontakt Czekamy na Twoją wiadomość!