Prezent dla seniora na każdą oka

Blog Post 1
Szukasz ciekawego i nieoczywistego pomysłu na prezent dla babci i dziadka? Chcesz sprawić radość seniorowi? Podarek z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy.

Nawet niewielkie drobiazgi sprawiają, że towarzyszące spotkaniu emocje z pewnością pozostaną w pamięci na długo. Przedstawiamy kilka propozycji, które z pewnością wywołają pozytywny odbiór.

Prosto z serca

Oryginalny prezent, który podkreśli, jak bardzo senior jest dla Ciebie ważny, możesz wykonać samodzielnie. Czasami symboliczna kartka z życzeniami stanowi większą wartość niż drogie podarki. Osoby starsze są czasem sentymentalne i nad wraz cenią sobie obecność rodziny, warto więc postawić na fotoksiążkę lub klasyczny album wypełniony zdjęciami. Możesz również sprezentować większy, rodzinny portret w postaci obrazu na płótnie, który z powodzeniem powiesisz w pokoju seniora. W ten sposób zatrzymasz wspomnienia, a obdarowana osoba zawsze będzie mogła powspominać czas spędzony z rodziną. Ciekawym pomysłem są również wszelkie produkty, które senior uwielbia. Konfitury, domowej roboty soki czy herbaty z pewnością będą starzałem w dziesiątkę. Radość przyniosą również książki z ulubionego gatunku lub płyty z muzyką. Szczególną popularnością cieszą się płyty winylowe. Wszystkie prezenty możesz zapakować w stylowy kosz, który można wykorzystać ponownie jako dekorację.

Spotkania w Rezydencji Senioralnej

W naszej Rezydencji Senioralnej szanujemy czas spędzony z bliskimi. Nasi podopieczni mogą spotykać się z rodziną w specjalnie urządzonej restauracji. Zadbaliśmy również o bezpłatny parking dla odwiedzających. Podczas wizyty można przekazać drobiazg, który uzupełni wnętrze pokoju lub okaże się praktyczną pomocą podczas codziennego życia. Prywatne domy dla seniora tworzy otwarta i empatyczna kadra, która z pewnością pomoże w transporcie prezentu do pokoju i w ewentualnym montażu. Odwiedziny najbliższych z pewnością dostarczą wiele radości i pozwolą na wymianę wspomnień.


Prywatne domy seniora to miejsca, w których personel dba o komfort podopiecznych. W Rezydencji Senioralnej „Słowik” nieustannie zapewniamy psychiczne wsparcie naszym seniorom. Dobra atmosfera i przyjazny klimat – na to mogą liczyć wszyscy mieszkańcy naszego domu opieki. Prezenty nie zastąpią obecności bliskiej osoby, ale pomogą wywołać uśmiech i pozytywne emocje. Nie zapominaj, że bliskość i rozmowa to najważniejsza rzecz, którą możesz podarować osobie w starszym wieku.